UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, którzy chcą zdawać ponownie egzamin z kwlifikacji zawodowych w sesji styczeń/luty 2019 r. składają deklaracje do 07.09.2018 r. (piątek) →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Dnia 4 września w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji przywitaliśmy uroczyście kolejny rok szkolny, tym razem 2017/2018.

W obecności Dyrekcji, Grona Nauczycielskiego, społeczności szkolnej, Pracowników Obsługi i Administracji oraz Rodziców, szczególnie ciepło powitaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają kolejny, ważny etap w swoim życiu.

Aby pomóc wszystkim w oswojeniu się z myślą o kolejnych miesiącach wypełnionych wytężoną pracą, Karolina Linowska, nasza utalentowana wokalistka, zaprezentowała dwie piękne piosenki z repertuaru słynnej Adele. Zadanie nie było łatwe, ale Karolina poradziła sobie z nim znakomicie i jak zawsze, zebrała gromkie brawa.

Prowadzący akademię: Karolina Kabat i Piotr Piwowar, życzyli wszystkim uczniom szczególnie tegorocznym maturzystom, wiary we własne siły, pozytywnej energii oraz konsekwencji w dążeniu do celu.

Nauczycielom i Pracownikom Szkoły konferansjerzy przekazali życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, a także zadowolenia z postępów uczniów.

Po krótkiej części artystycznej, głos zabrała Pani Dyrektor mgr inż. Barbara Lesińska, która powitała wszystkich zebranych po wakacyjnej przerwie, a następnie skierowała ciepłe słowa do uczniów klas pierwszych, życząc im, aby nasza szkoła, stała się ich szkołą, a nauka była w niej owocna i przyjemna.

ROK SZKOLNY 2017/2018 w ZSIŚiM w Krakowie uważamy za otwarty!

POWODZENIA!!!

Organizator
mgr Agnieszka Krajewska - Mrugała

 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Data : 26 wrzesień 2018
27
28
29
30

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych