UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, którzy chcą zdawać ponownie egzamin z kwlifikacji zawodowych w sesji styczeń/luty 2019 r. składają deklaracje do 07.09.2018 r. (piątek) →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.





W roku szkolnym 2018/2019 opłaty za internat są następujące:

1. wysokość miesięcznej opłaty za zakwaterowanie w internacie wynosi 102 zł, /dla uczniów ZSIŚiM/.

2. wysokość miesięcznej opłaty za zakwaterowanie dla uczniów innych szkół prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków wynosi 102 zł plus 8% VAT.

3. opłata za całodzienne posiłki, równa wysokości kosztów surowca przeznaczonego na wyżywienie wynosi 11 zł (śniadanie - 3 zł, obiad – 5 zł, kolacja – 3 zł).


Numery kont do wpłat:

za wyżywienie: 37 1020 2892 0000 5302 0590 7524

w tytule wpłaty np. - Jan Kowalski, Internat ZS Nr 1, marzec - wyżywienie

za zakwaterowanie:40 1020 2892 0000 5002 0590 8878 

w tytule wpłaty np. - Jan Kowalski, Internat ZSIŚiM, marzec – zakwaterowanie


Termin wnoszenia ww. opłat upływa 10-go dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, za który opłaty są wnoszone.

Zakwaterowanie

Uprzejmie informujemy, że kwaterowanie w internacie rozpoczynamy w dniu 02.09.2018 r. o godzinie 15.00. Wychowankowie niepełnoletni mogą być zakwaterowani tylko w obecności rodziców lub opiekunów prawnych.

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych