Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły →  →  → Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Podziękowanie

 

 

 

 



Zespół Fundacji „Rak’n’Roll” wystosował podziękowanie dla Pani Elwiry Piątkowskiej, nauczyciela ZSIŚiM, za włączenie się do akcji „ Daj Włos ”.

Czytaj więcej...

Fundacja „Trenuję – Pomagam”


  





Już po raz kolejny nasza Szkoła nawiązała kontakt z Fundacją „Trenuję – Pomagam”, działającej na rzecz dzieci z domów dziecka oraz osób, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji materialnej, pomagając spełnić ich życzenia.
 

Czytaj więcej...

Świąteczna Paczka 2016

Już po raz szósty Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji wziął udział w akcji „ŚWIĄTECZNA PACZKA”, by z pomocą żywnościową i środkami czystości dotrzeć do najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej Szkoły, w celu zapewnienia im godnych i radosnych Świąt.

Czytaj więcej...

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Data : 13 październik 2017
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
Data : 26 październik 2017
27
28
29
30
31

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska