UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, którzy chcą zdawać ponownie egzamin z kwlifikacji zawodowych w sesji styczeń/luty 2019 r. składają deklaracje do 07.09.2018 r. (piątek) →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

  Polski     English

Dnia 28.02.2016 roku w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie przy al. Skrzyneckiego 12 odbył się 24 Małopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa zorganizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie i Małopolską Izbę Przedsiębiorczości podczas którego uczniowie szkół kształcących w zawodzie - fryzjer mogli rywalizować w dwóch konkurencjach: fryzura ślubna, oraz warkocze i plecionki.


Konkurencja - warkocze i plecionki – czas wykonania 30 minut
Wykonana na manekinie fryzura o charakterze wizytowym z elementami warkoczy i plecionek.
1.Włosy manekinów muszą być rozpuszczone i gładko zaczesane do tyłu, suche.
2.Fryzura bez dopinek, wykonana wyłącznie przy użyciu rąk, grzebieni i szczotek.
3.Zabronione są kolorowe spray"e.
4.Nie wolno używać brokatu i lakieru ozdobnego.
5.Makijaż stosowny do fryzury wizytowej.

Zwyciężczynią została uczennica Naszej szkoły Agnieszka Kuś z klasy 2df1

 

 

Wyróżnieni zostali: Izabela Rogulska kl. 2df1, Karolina Pacek kl. 2df1, Patrycja Łojek kl. 3df1

Konkurencja - fryzura ślubna z długich włosów – czas wykonania 25 minut
Fryzura ślubna klasyczna na długich włosach wykonana na manekinie.
1.Włosy przygotowane do fryzury(nakręcone na wałki lub wyprostowane)
2.Nie używamy narzędzi elektrycznych.
3.Zabronione są kolorowe spray"e i brokaty.
4.Zabronione są sploty i plecionki.
5.Fryzura ma charakter elegancki i klasyczny.
6.Ubiór - Kreacja i makijaż muszą mieć charakter ślubny.
7.Wszystkie materiały do dekoracji są dozwolone, ale nie mogą przykrywać więcej niż 25% fryzury.

8.Treski, dopinki i peruki są zabronione

Wyróżnienie otrzymał Kacper Feluś z klasy 2df1

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, nagrodzonym gratulujemy

 

 

Galeria zdjęć

 

 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych