Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na Krakowski Tydzień Zawodowców w 21 kwietnia 2018 r., w godz. 9:00 - 12:00 na Dzień otwarty 12.05.2018 r. (sobota), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

     Polski     English  






18 października - już po raz kolejny - odbyło się DYKTANDO SZKOLNE, pod hasłem „Zostań mistrzem ortografii''.

Uczniowie zapoznali się z historią pani Ewy, która widząc, po latach, swojego eksmęża, kredowoblada i na wpół przytomna, zawołała, ''widzę ducha !'' i ...zemdlała.

Tegoroczne dyktando sprawdzało poprawną pisownię połączeń z liczebnikiem – pół, np. półbrzask, ale ! pół dnia, a także przymiotników złożonych, pisanych łącznie, np. perłowoszary i tych z łącznikiem, jak biało - czerwony.

Uczniowie świetnie poradzili sobie z zasadami pisowni i interpunkcji, a najlepsi z nich, to:

I miejsce ex aequo:    Michał Majcher - klasa III ei

                                   Aleksandra Leśniewska - klasa II ei

II miejsce:                  Wojciech Machnik - klasa III ei

III miejsce:                 Bartłomiej Nowak - klasa II for

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!!!

A. Krajewska - Mrugała

 

  

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
5
6
7
9
10
11
12
Data : 12 kwiecień 2018
16
17
20
22
23
24
25
26
28
29
30

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak