DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

 

W dniu 1 marca 2017 roku w Naszej Szkole odbył się etap okręgowy II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu oraz Wydział Mechaniczno - Energetyczny Politechniki Wrocławskiej. Koordynatorem etapu okręgowego Konkursu był Pan mgr inż. Grzegorz Świerk Wicedyrektor Zespołu.

 

Konkurs skierowany jest do uczniów technikum – w szczególności uczących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Patronat honorowy nad Konkursem objął Starosta Sieradzki, Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Energii. Celem konkursu jest rozszerzanie wiedzy uczniów z zakresu energetyki odnawialnej, propagowanie ochrony środowiska oraz przedstawienie sposobów zmniejszenia zużycia energii elektrycznej i ciepła.

Do Konkursu zgłosiło się 13 uczniów wytypowanych w eliminacjach szkolnych ze szkół z województw: małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Testy i zadania były układane przez pracowników Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej.

Pierwsze miejsce w Konkursie zdobył Dariusz Sobczyk, a czwarte Szymon Miś - uczniowie klasy IVe kształcącej się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

 

Nagrodą za pierwsze miejsce był bon SODEXO na kwotę 200 zł ufundowany przez firmę Hewalex. Dla Dariusza Sobczyka to kolejny sukces, gdyż rok temu zdobył trzecie miejsce w etapie centralnym w Sieradzu. Życzymy mu powodzenia na etapie centralnym, który odbędzie się 4 i 5 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu.

W przerwie przed ogłoszeniem wyników uczestnicy konkursu oraz uczniowie Naszej Szkoły mieli okazję uczestniczyć w wykładzie pt „Znaczenie wentylacji mechanicznej w energooszczędnym budownictwie jednorodzinnym” prowadzonym przez właściciela firmy THESSLAGREEN Pana mgr inż. Piotra Machatego.

 

Na zakończenie Pani Dyrektor mgr inż. Barbara Lesińska wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy oraz nagrodę za I miejsce, a Pan Piotr Machaty ufundował i wręczył nagrody za II i III miejsce uzyskane w Konkursie.

 


 Galeria


 
Dyplomy

 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych