UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.27 października 2017 roku w Makowie Podhalańskim w Zespole Szkół im. Św. Jana Kantego odbył się Małopolski Konkurs „Mam Zawód.

Mam fantazję”dla branży administracyjno-usługowej w X konkurencji Stylistyka subkultur.

W konkursie wzięło udział 9 szkół zawodowych z Małopolski.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę to uczniowie klasy II fa kształcący się w zawodzie: technik usług fryzjerskich:

  • Eryk Ostrowski
  • Maja Malczyk
  • Kamila Rajpold

Konkurs zorganizowany był w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Jego organizatorem jest Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie. Celem Konkursu jest promowanie kształcenia zawodowego w Małopolsce, wsparcie rozwoju i współpracy szkół zawodowych

z przedsiębiorcami oraz umożliwienie konfrontacji umiejętności i wiedzy uczniów nabywanych w trakcie procesu kształcenia w danym zawodzie.

Konkurs składał się z dwóch etapów: teoretycznego, polegającego na rozwiązaniu testu na temat fryzjerstwa, oraz praktycznego w ramach, którego 3-osobowe ekipy wykonywały na modelu fryzurę, makijaż, oraz całościową stylizację odpowiednią dla wybranej subkultury. Konkurs zakończony był pokazem połączonym z krótką wypowiedzią na temat subkultur.

Ekipa naszej szkoły pracowała kreatywnie i na wysokim poziomie!!!

Gratulujemy!!!

Opiekunowie:
Renata Kwiatkowska
Katarzyna Ćwierz-Kasprzyk


 GALERIA

 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych