Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Dnia 04.03 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr1 w Krakowie odbył się Małopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa zorganizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie oraz Małopolską Izbę Przedsiębiorczości. 

Honorowy Patronat objął Prezydent Miasta Krakowa i Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Podczas konkursu uczniowie szkół kształcących w zawodzie - fryzjer mogli rywalizować w dwóch konkurencjach: fryzura ślubna, warkocze i plecionki.

Nasze uczennice w konkurencji warkocze i plecionki zajęły:

I miejsce         Pompa Żaneta                      klasa 3df

III miejsce      Sroka Dominika                   klasa 3df

Nagrodzeni uczniowie w marcu wezmą udział w Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim w Poznaniu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

 

Dyplomy

 

 

Galeria

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak