DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

zdj1






Dnia 7 października 2019 roku odbył się w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego, „Mam zawód, mam fantazję”, konkurs pt.: ”Fryzura na czerwony dywan” organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Gospodarzami imprezy, którzy gościli szkoły o profilu fryzjerskim z całej Małopolski był Zespół Szkół nr 2 w Andrychowie.

Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny:

DRUŻYNA I

IV fa – Justyna Depta - fryzjer

II tuf – Karolina Stolarz - makijażysta

II tuf – Alicja Jarno – modelka

DRUŻYNA II

II tuf – Wiktoria Kleszcz - fryzjer

II tuf – Magdalena Kamykowska - makijażysta

II tuf – Gabriela Szczepaniak – modelka

Drużyny w określonym czasie przez jury, miały wystylizować modelki, zgodnie z tematem konkursu. Fotoreporter robił zdjęcia modelkom przed i po stylizacji. Na wynik końcowy składały się: fryzura, makijaż, ubiór z dodatkami oraz omówienie pracy przez każdą z drużyn.

Na czerwonym dywanie zabłyszczało, zapachniało kunsztem pracy, działo się , o działo…..

Wśród zaciętej rywalizacji, wszystkich chodzących Piękności, zwyciężyła drużyna naszej szkoły!!!

DRUŻYNA I

IV fa – Justyna Depta- fryzjer

II tuf – Karolina Stolarz- makijażysta

II tuf – Alicja Jarno -  modelka

Stylizacja modelki Alicji zakasowała wszystkie elegantki!!!

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej „Gali Kształcenia Zawodowego”, która odbędzie się w grudniu 2019 r.

Opiekunowie grup:

Katarzyna Ćwierz-Kasprzyk

Renata Kwiatkowska

WYNIKI

  Życzymy dalszych sukcesów!!!


  Galeria zdjęć

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2019
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych