Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, przeprowadzana od roku 1977, to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce dla uczniów szkół o profilu rolniczym. Jej uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w licznych blokach tematycznych związanych z rolnictwem.

Wdniach11 - 12 kwietnia 2014 roku, w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żarnowcu, odbyły się eliminacje okręgowe XXXVIII edycji Olimpiady. Przeprowadzone były równocześnie w dziewięciu blokach tematycznych: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, ogrodnictwo, mechanizacja rolnictwa, ochrona i inżynieria środowiska, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe, agrobiznes, leśnictwo, architektura krajobrazu.

Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

- blok architektura krajobrazu:

Paulina Nowak i Sylwia Małysauczennice klasy IVb, w zawodzie technik architektury krajobrazu;

- blok ogrodnictwo:

Adrianna Kurbiel - uczennica klasy IVito, w zawodzie technik ogrodnik;
Wiktor Skrzypkowski – uczeń klasy III ito, w zawodzie technik ogrodnik;

- blok ochrona i inżynieria środowiska:

Anna Miksa i Bartosz Sajak – uczniowie klasy IV ito, w zawodzie technik inżynierii środowiska i melioracji.


Uczniowie z sześciu województw rywalizowali, udzielając pisemnej odpowiedzi na 60 pytań testowych dotyczących danego bloku tematycznego oraz rozwiązując trzy zadania w części praktycznej.

Osiągnięcia naszych uczniów:

Blok architektura krajobrazu:

Paulina NowakII miejsce dające prawo do uczestnictwa w centralnych eliminacjach OWIUR-u;
Sylwia Małysa – VIII miejsce;

Blok ogrodnictwo:

Wiktor Skrzypkowski – IV miejsce;
Adrianna Kurbiel – VIII miejsce;

Blok ochrona i inżynieria środowiska:

Bartosz Sajak – IX miejsce;
Anna Miksa – X miejsce;

Paulina Nowak, za zdobycie II miejsce w eliminacjach okręgowych, otrzymała dyplom gwarantujący reprezentowanie okręgu krakowskiego w eliminacjach centralnych, w dniach     6 – 7 czerwca 2014 roku w Nawojowej.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!!

Paulinie Nowak życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach centralnych.

Opiekunowie uczniów:

mgr inż. Joanna Golec-Seweryn,

mgr inż. Katarzyna Leśniak,

mgr inż. Grzegorz Świerk.

 

DYPLOM

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
Data : 5 lipiec 2018
6
Data : 6 lipiec 2018
7
Data : 7 lipiec 2018
8
Data : 8 lipiec 2018
9
Data : 9 lipiec 2018
10
Data : 10 lipiec 2018
11
Data : 11 lipiec 2018
12
Data : 12 lipiec 2018
13
Data : 13 lipiec 2018
14
Data : 14 lipiec 2018
15
Data : 15 lipiec 2018
16
Data : 16 lipiec 2018
17
Data : 17 lipiec 2018
18
Data : 18 lipiec 2018
19
Data : 19 lipiec 2018
20
Data : 20 lipiec 2018
21
Data : 21 lipiec 2018
22
Data : 22 lipiec 2018
23
Data : 23 lipiec 2018
24
Data : 24 lipiec 2018
25
Data : 25 lipiec 2018
26
Data : 26 lipiec 2018
27
Data : 27 lipiec 2018
28
Data : 28 lipiec 2018
29
Data : 29 lipiec 2018
30
Data : 30 lipiec 2018
31
Data : 31 lipiec 2018

 

 

 

 

 

Szczegóły dotyczące realizacji
programu Dobry Start dostępne
są na stronie internetowej
Ministerstwa Rodziny, Pracy
i Polityki Społecznej pod linkiem
https://www.mpips.gov.pl
/dobrystart 

 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych