UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.



20 maja 2014 roku w sali obrad Rady Miasta Krakowa odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom krakowskich, szkół za szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach przedmiotowych oraz dla ich nauczycieli i opiekunów.

Krakowscy olimpijczycy oraz nauczyciele otrzymali Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa, Pana Jacka Majchrowskiego, za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013.

Zespół Szkół Inżynierii i Melioracji reprezentowali laureaci XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych:

absolwentka Agata Dudek  - zwyciężczyni w bloku architektura krajobrazu;

absolwentka Agnieszka Ziułek - III miejsce w bloku architektura krajobrazu;

Wiktor Skrzypkowski kl. III to - V miejsce w bloku ogrodnictwo;

Przygotowania do bloku architektura krajobrazu prowadziła

pani mgr inż. Joanna Golec-Seweryn,

a do bloku ogrodnictwo pani mgr inż. Katarzyna Leśniak.

Pan Tadeusz Matusz, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji wszystkim serdecznie pogratulował słowami: „To jest Wasz trud i Wasz sukces, mam nadzieję, że będzie to Was motywowało do wytężonej pracy i osiągania kolejnych sukcesów w dalszej edukacji”.

 

 

 

 


SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych