DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

  Polski  English  

ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA
W KONKURSACH
I OLIMPIADACH PRZEDMIOTOWYCH
 

W zeszłorocznym roku szkolnym cztery uczennice naszej szkoły dzięki swoim znakomitym wynikom zajęły czołowe miejsca w prestiżowych konkursach ogólnopolskich i olimpiadach przedmiotowych.

Paulina Wolfram, Karolina Świgoń i Paulina Wilk wzięły udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu 2014 w Gdańsku i zajęły odpowiednio 2, 3 i 4 miejsce. Paulina Nowak natomiast uczestniczyła w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku architektura krajobrazu.

Z tej okazji 10 marca 2015 roku w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyła się miła uroczystość, podczas której wspomniana czwórka wspólnie ze swoimi nauczycielami odebrała dyplomy i nagrody. Nasze uczennice znalazły się w elitarnym gronie 400 krakowskich olimpijczyków, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, wyróżnionych w ten sposób za szczególne osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych w Polsce i za granicą.

Warto dodać, że okolicznościowe dyplomy odebrały także nauczycielki ZSIŚiM, przygotowujące wspomniane uczennice naszej szkoły do konkursów i olimpiad przedmiotowych: mgr inż. arch. Anna Biernacik-Jakubowska, mgr inż. Joanna Golec-Seweryn oraz mgr inż. Katarzyna Leśniak.

 

 

 

 

 

 

Składamy serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w nauce (dla uczniów)
i w pracy z młodzieżą (dla nauczycieli).

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2019
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych