Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Polski    English

W dniach 17-18 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyły się eliminacje okręgowe XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

W tym prestiżowym konkursie składającym się z dwóch bloków tematycznych: Architektura Krajobrazu, Ogrodnictwo, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji reprezentowany był przez uczniów którzy rywalizowali z najlepszą młodzieżą z kilku województw.

W bloku Architektura Krajobrazu reprezentantami naszej szkoły były uczennice klasy IV tak Magdalena Brzegowa i Paulina Wolfram (w zawodzie technik architektury krajobrazu).

W bloku Ogrodnictwo barw szkoły bronili: Skrzypkowski Wiktor – uczeń klasy IV ito, oraz Maria Warowna – uczennica klasy III ao (w zawodzie technik ogrodnik).

Organizatorem piątkowych całodziennych zmagań młodzieży, podczas których należało odpowiedzieć na 60 pytań testowych, oraz rozwiązać 3 zadania praktyczne był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej.

Pełnym sukcesem zakończyła się dla nas rywalizacja w bloku Ogrodnictwo.

Wiktor Skrzypkowski zajął I miejsce.

Nasz reprezentant, oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych, uzyskał możliwość udziału w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który odbędzie się dniach 29-30 maja 2015 roku w Olsztynie.

 

 

Z dobrych wyników mogły się cieszyć również uczennice naszej szkoły, gdyż zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce, zarówno w bloku Architektura Krajobrazu oraz w bloku Ogrodnictwo.

Do olimpijskich zmagań uczniów przygotowywały: mgr inż. Katarzyna Leśniak, mgr inż. Anna Mika i mgr inż. Joanna Golec-Seweryn.

GRATULUJEMY
UCZNIOM I NAUCZYCIELOM NASZEJ SZKOŁY OGROMNEGO SUKCESU!

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Społeczność Szkolna

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
Data : 5 lipiec 2018
6
Data : 6 lipiec 2018
7
Data : 7 lipiec 2018
8
Data : 8 lipiec 2018
9
Data : 9 lipiec 2018
10
Data : 10 lipiec 2018
11
Data : 11 lipiec 2018
12
Data : 12 lipiec 2018
13
Data : 13 lipiec 2018
14
Data : 14 lipiec 2018
15
Data : 15 lipiec 2018
16
Data : 16 lipiec 2018
17
Data : 17 lipiec 2018
18
Data : 18 lipiec 2018
19
Data : 19 lipiec 2018
20
Data : 20 lipiec 2018
21
Data : 21 lipiec 2018
22
Data : 22 lipiec 2018
23
Data : 23 lipiec 2018
24
Data : 24 lipiec 2018
25
Data : 25 lipiec 2018
26
Data : 26 lipiec 2018
27
Data : 27 lipiec 2018
28
Data : 28 lipiec 2018
29
Data : 29 lipiec 2018
30
Data : 30 lipiec 2018
31
Data : 31 lipiec 2018

 

 

 

 

 

Szczegóły dotyczące realizacji
programu Dobry Start dostępne
są na stronie internetowej
Ministerstwa Rodziny, Pracy
i Polityki Społecznej pod linkiem
https://www.mpips.gov.pl
/dobrystart 

 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych