UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Polski    English

On 17 – 18 April 2015 the county preliminaries of the XXXIX Edition of the Olympiad of Agricultural Knowledge and Skills took place at School Complex of Agricultural Training Centre in Hańczowa.

In this prestigious competition consisting of two thematic blocks: Landscaping and Gardening, Secondary Technical School of Environmental Engineering and Land Reclamation was represented by students who competed with the best young people from several provinces.

In thematic block: Landscape Architecture representatives of our school were students of class IV tak Magdalena Brzegowa and Paulina Wolfram ( in the profession of technician of landscape architecture ). In thematic block: Gardening the school colors were defended by : Skrzypkowski Wiktor - a student of class IV ito, and Maria Warowna – a student of class III ao (in the profession of technician gardener).

The organizer of Friday's all - day struggle, during which young people had to answer 60 multi - choice questions and solve 3 practical tasks was School Complex of Agricultural Training Centre in Hańczowa.

The rivalry in thematic block: gardening was a total success for us. Wiktor Skrzypkowski came first. Our representative, in addition to the attractive prizes, has obtained the opportunity to participate in the central stage of Olympiad of Agricultural Knowledge and Skills, which will be held on 29 - 30 may 2015 in Olsztyn, Poland.

  

Also our schoolgirls can enjoy themselves with good performance, because they took place in the top ten, both in Landscape Architecture and Gardening thematic blocks.

The students were prepared to the Olympiad struggles by: M.A. Engr. Katarzyna Leśniak, M.A. Engr. Anna Mika and M.A. Engr. Joanna Golec - Seweryn.

 CONGRATULATIONS TO THE STUDENTS AND TEACHERS OF OUR SCHOOL ON A TREMENDOUS SUCCESS!

WE ARE PROUD OF YOU!

School Community

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych