Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

W FINAŁACH CENTRALNYCH XXXVII EDYCJI OLIMPIADY WIEDZY
I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH
w blokach: ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
i OGRODNICTWO

W dniach 7 - 8 czerwca 2013 roku, w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,

odbyły się eliminacje centralne XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

W tym prestiżowym finale ZSIŚiM reprezentowali uczniowie w dwóch blokach tematycznych: Architektura krajobrazu i Ogrodnictwo.

W bloku Architektura krajobrazu rywalizowały  z najlepszą młodzieżą z całej Polski Dudek Agata i Ziułek Agnieszka- uczennice klasy IV a tak , w zawodzie technik architektury krajobrazu.

W bloku Ogrodnictwo naszą Szkołę reprezentował Skrzypkowski Wiktor – uczeń klasy II ito w zawodzie technik ogrodnik.

Piątkowe, całodzienne zmagania młodzieży, podczas których należało rozwiązać 60 pytań testowych oraz 3 zadania praktyczne odbywały się na terenie różnych Wydziałów SGGW.

Uroczyste podsumowanie Olimpiady wraz z wręczeniem nagród odbyło się w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.

W bloku Architektura krajobrazu laur zwycięstwa otrzymała Agata Dudek, która pokonała wszystkich  pozostałych uczestników w swoim bloku. Na podium stanęła również Ziułek Agnieszka, zajmując miejsce III.

Naszym sukcesem zakończyła się również rywalizacja w bloku Ogrodnictwo. Wiktor Skrzypkowski zajął V miejsce i uzyskał tytuł laureata.

Nagrody uczniom i opiekunom wręczał Minister Rolnictwa - Stanisław Kalemba 

Nasi reprezentanci, oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych, zdobyli indeksy na wybrane kierunki studiów uczelni wyższych. m.in.: Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

Tak wybitne wyniki naszych reprezentantów zaowocowały uzyskaniem przez ZSIŚiM cennego wyróżnienia za zajęcie I-go miejsca w rankingu szkół biorących udział w eliminacjach centralnych XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Do olimpijskich zmagań Agatę i Agnieszkę przygotowała mgr inż. Joanna Golec-Seweryn, Wiktora -  mgr inż. Katarzyna Leśniak.

GRATULUJEMY
UCZNIOM I NAUCZYCIELOM NASZEJ SZKOŁY OGROMNEGO SUKCESU!

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Społeczność Szkoły

 

Dyplomy



Galeria zdjęć
 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak