Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły →  →  → Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.













Eliminacje centralne XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbyły się
2 i 3 czerwca 2017 roku w Kijanach.

Pomimo wysokiego poziomu trudności finału olimpiady uczniowie Naszej Szkoły zajęli czołowe miejsca w następujących blokach tematycznych:

ochrona i inżynieria środowiska;
II miejsce Jakub Spyrłak z kl. IVi 103 pkt. (ten sam wynik punktowy dla I miejsca)
V miejsce Mateusz Zbroja z kl. IVi 100 pkt.

 

ogrodnictwo;
III miejsce Piotr Piwowar z kl. IIIo 90 pkt.
VII miejsce Arkadiusz Krawczyk z kl. IIo 82 pkt.

 

architektura krajobrazu;
III miejsce Marzena Haber z kl. IVtak 98 pkt.

 

Ponadto uczniowie Jakub Spyrłak i Mateusz Zbroja uzyskali największą ilość punktów w bloku ochrona i inżynieria środowiska i Nasza Szkoła została nagrodzona jako najlepsza w Polsce.
Oprócz cennych nagród rzeczowych, indeksów na Uniwersytety Rolnicze dla wszystkich laureatów, uczniowie Piotr Piwowar i Arkadiusz Krawczyk otrzymali stypendium uczniowskie o wartości 1500 zł ufundowane przez BGŻ BNP Paribas.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.owiur.pl.

 

 Galeria zdjęć

 

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Data : 13 październik 2017
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
Data : 26 październik 2017
27
28
29
30
31

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska