Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Polski    English 




1 czerwca 2015 roku Zespół Wychowania Fizycznego i Sportu zorganizował dla młodzieży.

„Dzień Sportu”. Uczniowie rywalizowali w czterech punktowanych konkurencjach zwinnościowo – sprawnościowych, którym towarzyszyła wesoła zabawa, głośny doping i sportowa rywalizacja.

Klasyfikacja poszczególnych konkurencji przedstawia się następująco:

Tor przeszkód

Chłopcy

Miejsce pierwsze        Piotr Matysiak                       klasa    Iei        czas 36,44

Miejsce drugie            Jakub Mańkiewicz                 klasa    IIir       czas 43,41

Miejsce trzecie            Patryk Kulisa                         klasa    IIir       czas 45,09

Dziewczęta

Miejsce pierwsze        Justyna Setlak                        klasa Ituf         czas 43,41

Miejsce drugie            Magda Mirek                         klasa Ir            czas 44,56

Miejsce trzecie            Patrycja Kamińska                klasa IItuf        czas 45,57

Tenis stołowy

Miejsce pierwsze        Patryk Kulisa                         klasa IIir

Miejsce drugie            Jakub Mańkiewicz                 klasa IIir

Miejsce trzecie            Kamila Gawlik                      klasa Ir

Rzut oponą

Miejsce pierwsze        Jakub Mańkiewicz                 klasa IIir         10,70m

Miejsce drugie            Piotr Matysiak                        klasa Iei            7,70m

Miejsce trzecie            Patryk Kulisa                         klasa IIir           7,50m

Siłowanie na rękę
Zwycięzca                  Jakub Mańkiewicz                  klasa IIir

 Zwycięzcom gratulujemy!!   

    Galeria zdjęć

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 sierpień 2018
2
Data : 2 sierpień 2018
3
Data : 3 sierpień 2018
4
Data : 4 sierpień 2018
5
Data : 5 sierpień 2018
6
Data : 6 sierpień 2018
7
Data : 7 sierpień 2018
8
Data : 8 sierpień 2018
9
Data : 9 sierpień 2018
10
Data : 10 sierpień 2018
11
Data : 11 sierpień 2018
12
Data : 12 sierpień 2018
13
Data : 13 sierpień 2018
14
Data : 14 sierpień 2018
15
Data : 15 sierpień 2018
16
Data : 16 sierpień 2018
17
Data : 17 sierpień 2018
18
Data : 18 sierpień 2018
19
Data : 19 sierpień 2018
20
Data : 20 sierpień 2018
23
Data : 23 sierpień 2018
24
Data : 24 sierpień 2018
25
Data : 25 sierpień 2018
26
Data : 26 sierpień 2018
27
Data : 27 sierpień 2018
28
Data : 28 sierpień 2018
29
Data : 29 sierpień 2018
31
Data : 31 sierpień 2018

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych