Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

     Polski     English  

On 23 November, 2015, at the auditorium of our school the table tennis tournament was organized, students of first grades of Secondary Technical School of Environmental Engineering no.13 and Vocational School no.9 participated in the event.

The results of the competition:

Girls:

1st place – Paulina Maj class 1df

2nd place  Agnieszka Pawlik class Itak

3rd place  Zuzanna Jastrzębska class Ifor

Boys:

1st place/2nd place – Paweł Pawlik class Iei   Matoga-Melis Olaf class 1df

3rd place  Doniec Przemysław class Iei

Congratulations and wish you continued success

 

Photo gallery


SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 sierpień 2018
2
Data : 2 sierpień 2018
3
Data : 3 sierpień 2018
4
Data : 4 sierpień 2018
5
Data : 5 sierpień 2018
6
Data : 6 sierpień 2018
7
Data : 7 sierpień 2018
8
Data : 8 sierpień 2018
9
Data : 9 sierpień 2018
10
Data : 10 sierpień 2018
11
Data : 11 sierpień 2018
12
Data : 12 sierpień 2018
13
Data : 13 sierpień 2018
14
Data : 14 sierpień 2018
15
Data : 15 sierpień 2018
16
Data : 16 sierpień 2018
17
Data : 17 sierpień 2018
18
Data : 18 sierpień 2018
19
Data : 19 sierpień 2018
20
Data : 20 sierpień 2018
23
Data : 23 sierpień 2018
24
Data : 24 sierpień 2018
25
Data : 25 sierpień 2018
26
Data : 26 sierpień 2018
27
Data : 27 sierpień 2018
28
Data : 28 sierpień 2018
29
Data : 29 sierpień 2018
31
Data : 31 sierpień 2018

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych