Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły →  →  → Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


NAUCZYCIELE, RODZICE, UCZNIOWIE, GIMNAZJALIŚCI WRAZ Z RODZICAMI - PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ
Z RAPORTEM EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ CAŁOŚCIOWEJ
przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

 W ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ NR 9 IM. WITA STWOSZA
funkcjonującej w Naszym Zespole

 

OTWÓRZ LINK

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

NAUCZYCIELE, RODZICE, UCZNIOWIE, GIMNAZJALIŚCI WRAZ Z RODZICAMI - PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ
Z RAPORTEM EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ PROBLEMOWEJ
przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

W TECHNIKUM INŻYNIERII ŚRODOWISKA NR 13 
funkcjonującym w Naszym Zespole

  

OTWÓRZ LINK

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

NAUCZYCIELE I SŁUCHACZE - PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ
Z RAPORTEM EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ PROBLEMOWEJ
przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

 

W IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM DLA DOROSŁYCH
funkcjonującym w Naszym Zespole

 

OTWÓRZ LINK

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pliki z raportami można także znaleźć na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie - kliknij  i odszukaj szkołę.


 

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Data : 13 październik 2017
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
Data : 26 październik 2017
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska