Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły → 18 stycznia 2018 r., w godz. 9:00 - 14:00, na "16 Styczniowe spotkania gimnazjalistów"       →  → Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

FRYZJERÓW

  1. Salon Fryzjerstwa Damskiego
    30-074 Kazimierza Wielkiego 41
    A. Gołda, B. Hadyniak
    tel.  12 632-79-68

  2. F.H.U. "KREATOR"
    30-382
    Kraków
    ul. Kobierzyńska 130/U3
    Kamila Bałdys
    tel.  12 262-79-73

  3. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "DJB"
    30-074 Kraków
    ul. Kazimierza Wielkiego 117/13
    Danuta Banaś
    tel.  12 638-01-53

  4. Salon Fryzjerski ELIZABETH"
    30-836
    Kraków
    ul. Jerzmanowskiego 40/3
    Elżbieta Barnaś
    tel.  12 423-64-06

  5. Salon Fryzur "SHAZI"
    31-619 Kraków
    ul. Wawelska 16
    Elżbieta Broda-Haras
    tel.  12 641-01-88

  6. Zakład Fryzjerski "FANTAZJA II"
    31-610 Kraków
    os. Tysiąclecia 42
    Stanisław Budka
    tel.  12 648-25-85

  7. Salon Fryzjerski "EVOLUTION"
    31-831
    Kraków
    Bieńczycki Plac Targowy paw. 5a
    Aneta Chrapek
    tel.  12 647-18-61

  8. Zakład Fryzjerski
    31-234 Kraków
    ul. Dożynkowa 19
    Dominika Cierpisz
    tel.  12 415-53-87

  9. Zakład fryzjersko-kosmetyczny
    31-918 Kraków
    os. Hutnicze 8
    Wanda Daniel
    tel.  12 644-52-27

  10. Zakład fryzjerski "Zosia"
    31-024
    Kraków
    ul. św. Marka 25
    Halina Dauksz
    tel.  12 429-16-97

  11. Salon fryzjerski "DD"
    31-302 Kraków
    ul. Pod Fortem 5/24
    Dorota Dawczyńska
    tel.  12 622-70-26

  12. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "JANETTE"
    32-043
    Skała
    ul. Słomnicka 2
    Domagalska Janina
    tel.  12 389-15-59

  13. Salon Fryzjerski
    31-072
    Kraków, ul. Wielopole 15,
    31-011 Kraków Pl. Szczepański 7
    Paweł Doupal
    tel.  12 422-50-64
    www.hairline.pl

  14. FHU "Natalia"
    31-026
    Kraków
    ul. Radziwiłłowska 26 A
    Natalia Dudnik
    tel.  12 431-18-61

  15. Salon Fryzjerski Damski "MARCELA"
    31-138
    Kraków
    ul. Krowoderska 77
    Aniela Dziedzic
    tel.  12 643-43-53

  16. Fryzjerstwo
    31-105 Kraków, ul. Zwierzyniecka 34
    31-624 Kraków, os. Piastów 21 b
    Krystyna Foltyn
    tel.  12 681 10 04

  17. Salon Fryzjerski "KAJA"
    31-431
    Kraków
    ul. Brogi 13
    Wiesława Galus
    tel.  12 413 69 54

  18. Salon Fryzjersko-kosmetyczny
    32-040
    Świątniki Górne
    ul. Rzeszotary 212
    Katarzyna Gawor
    tel.  12 270-59-26

  19. Zakład Fryzjerski Damsko-Męski
    31-827
    Kraków
    os. Złota Jesień 9/1
    Renata Gruca
    tel.  509-693-419

  20. Fryzjerstwo-Kosmetyka Salon "Sylwia"
    30-382
    Kraków
    ul. Kobierzyńska 93
    Danuta Jaskółka
    tel.  12 264-24-61

  21. Salon fryzjerski
    31-422 Kraków
    ul. Powstańców 32c
    Kazimiera Jusięga-Ciesielska
    tel.  12 413-80-05

  22. Studio Kreacji Stylu
    31-553
    Kraków
    ul. Fabryczna 3
    Wiesław Juszczyk
    tel.  12 414-13-33

  23. STUDIO "eMKa"
    31-234
    Kraków, ul. Słomczyńskiego 12,
    31-419 Kraków, ul. Rozrywka 20
    Marta Kijak
    tel.  12 665-33-48

  24. Salon Fryzjerski" Studio Mirella"
    31-834
    Kraków
    os. Jagiellońskie 19
    Elżbieta Kiszkiel
    tel.  12 648-10-64

  25. FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "JANINA"
    31-625
    Kraków
    os. Oświecenia 19
    Joanna Klimowska
    tel.  12 648 13 13

  26. F.H.U. KAMA
    30-105
    Kraków
    ul. Kościuszki 16 c
    Kamila Klóska
    tel.  12 427-22-33

  27. Studio Fryzur "IMAGE"
    31-030
    Kraków
    ul. Librowszczyzna 3
    Alicja Kraszewska
    tel.  12 431-01-13

  28. Zakład Fryzjerski
    32-015
    Kłaj
    Stanisławice 138
    Barbara Kukla
    tel.  600-219-617

  29. Salon fryzjerski "Eric Stipa"
    31-568
    Kraków
    Al. Pokoju 67, M1
    Ewa Kurczab
    tel.  12 296-59-70
    www.ericstipa.pl

  30. Studio Fryzur
    32-048
    Jerzmanowice
    Jerzmanowice 414
    Agata Kurek
    tel.  12 389-54-93

  31. Studio Urody "EFFECT"
    31-630
    Kraków
    os. Kombatantów 5
    Katarzyna Lasko
    tel.  507-861-867
    www.uroda-krakow.pl

  32. Studio fryzur
    31-548
    Kraków
    Al. Pokoju 20
    Marta Lizoń
    tel.  12 413-83-06

  33. Salon Fryzjerski "Styl Marta"
    31-504
    Kraków
    ul. Lubicz 14
    Marta Łudzik
    tel.  501-472-798

  34. Salon Fryzjerski "ANIA"
    30-658
    Kraków
    ul. Łużycka73 c
    Anna Łukasiewicz
    tel.  12 657-54-50

  35. La Cristal Magique
    31-054
    Kraków
    ul. Dietla 43
    Sylwia Łyduch
    tel.  12 421-88-21

  36. Zakład fryzjerski "Krystyna"
    31-261
    Kraków
    ul. Wybickiego 1
    Krystyna Magnes
    tel.  12 632-11-75

  37. Studio Fryzur "DUCASTELL"
    31-457
    Kraków
    ul. Fiokowa 4/172
    Katarzyna Makuszewska
    tel.  12 412-18-12

  38. Salon Fryzjerski
    30-682
     Kraków
    ul. Spółdzielców 3
    Julia Mazur
    tel.  12 655-27-62

  39. Salon Fryzjerski „SKORPION”
    31-261 Kraków
    ul. Rusznikarska 14
    Zofia Michalska
    tel.  12 632-54-71

  40. Salon Fryzjerski "AGA"
    31-947
    Kraków
    os. Teatralne 29
    Agnieszka Micuda
    tel.  514-424-914

  41. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
    31-015
    Kraków
    ul. Kielecka 6
    Renata Musiał
    tel.  12 413-60-11

  42. Zakład Fryzjerski
    30-714
    Kraków
    ul. Paproci 12A
    Sabina Nawalany
    tel.  12 656-54-46

  43. Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny
    32-005
    Niepołomice
    ul. Jagiellońska 1
    Marta Nowak
    tel.  12 281-15-06, 698-989-422

  44. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "U Gosi"
    31-867
    Kraków
    os. II Pułku Lotniczego paw.1
    Małgorzata Opozda
    tel.  12 641-14-60

  45. Salon fryzjerski"Karolin"
    31-261
    Kraków
    ul. Rusznikarska-Deptak 2
    Teresa Ożóg
    tel.  12 632-82-50

  46. Zakład Fryzjerski "EWA"
    32-075 Gołcza
    ul. Rzeżuśnia 110 a
    Ewa Pacek
    tel.  12 388-62-81

  47. Zakład Fryzjerski "Elwira"
    30-117
    Kraków
    ul. B. Prusa 17
    Elwira Piątkowska
    tel.  12 421-53-51

  48. Salon Fryzjersko-kosmetyczny "Irena"
    30-307
    Kraków
    ul. Powroźnicza 7
    Irena Pieczarska
    tel.  12 266-21-83

  49. Galeria Fryzur–Kosmetyka
    30-619
    Kraków
    ul. Gołaśka 4/5
    Renata Pipper
    tel.  12 357-50-84

  50. Salon Fryzjerski "Halina"
    31-054
    Kraków
    ul. Dietla 51
    Halina Piwowarczyk-Zając
    tel.  12 431-05-33

  51. Salon Fryzjerski
    30-149 Kraków
    ul. Balicka 14 A/7
    Sylwia Polakiewicz-Moskała
    tel.  505-700-897

  52. Salon Fryzur "AGNES"
    30-011
    Kraków
    ul. Wrocławska 33/35
    Agnieszka Poniedziałek-Sitko
    tel.  12 632-69-82

  53. Salon fryzjerski
    31-140
    Kraków
    ul. Łobzowska 16
    Elżbieta Przewłocka
    tel.  12 632-42-66

  54. Salon Urody "MONA"
    30-408
    Kraków
    ul. Szybka 21a
    Monika Regucka
    tel.  12 643-66-14

  55. Salon Fryzjerski "STASIA"
    32-015
    Kłaj
    Kłaj 609 A
    Stanisława Rzepka
    tel.  12 284-11-50

  56. Zakład Fryzjerski
    31-416
    Kraków
    ul. Dobrego Pasterza 124
    Urszula Sewiło
    tel.  506-054-616

  57. Salon Fryzjerski
    30-418
    Kraków
    Zakopiańska 117e
    Maria Słup
    tel.  12 267-09-89

  58. Studio Fryzur "PLANETA"
    31-217
    Kraków
    ul. Grażyny 3
    Wioletta Sokół
    tel.  880-315-868

  59. Salon Fryzjerski DAMSKO-MĘSKI
    30-003
    Kraków
    ul. Lubelska 19
    St. Sendor i D. Sendor-Dziedzic
    tel.  12 633-12-35

  60. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
    31-465
    Kraków
    ul. Bajana 8
    Bogumiła Stępień
    tel.  12 411-19-92

  61. Salon Fryzjerski Damsko-Męski
    31-506
    Kraków
    ul. Topolowa 17
    Maria Stępień
    tel.  12 430-39-46

  62. "Studio"
    30-611
    Kraków
    ul. Por Halszki 1B,C,J
    Małgorzata Strug-Zgrzywa
    tel.  12 654-41-24

  63. Zakład Fryzjerski
    30-612
    Kraków
    ul. Witosa 39
    Helena Szczygieł
    tel.  694-968-823

  64. "JEDYNKA" STUDIO FRYZUR
    31-603
    Kraków
    os. Tysiąclecia bl. 1
    Janina Sznapka, Renata Brania
    tel.  604-759-220
    www.fryzjer-jedynka.pl

  65. Salon Fryzjerski
    32-080
    Zabierzów
    ul. Krakowska 33
    Renata Szumiec
    tel.  12 285-41-28

  66. Studio "KREATOR"
    31-315
    Kraków
    ul. Radzikowskiego 27/1
    Monika Tokarz
    tel.  12 626-06-08

  67. Salon Fryzjerski "ELL"
    32-095
    Iwanowice
    Iwanowice Włościjańskie 130
    Elżbieta Trojan
    tel.  509-651-645

  68. Salon "Daga"
    31-564
    Kraków
    Al. Pokoju 33
    Barbara Tyrkalska
    tel.  12 414-22-66

  69. Zakład Fryzjerski "ALA"
    31-202
    Kraków
    ul. Prądnicka 71
    Marta Uliasz
    tel.  12 416-24-59

  70. Salon Fryzjerski "Cris"
    30-035
    Kraków
    ul. Wyspiańskiego 3
    Krystyna Włościak
    tel.  12 634-21-02

  71. Zakład fryzjersko-kosmetyczny "Afrodyta"
    30-128
    Kraków
    ul. Przybyszewskiego 2b
    Maria Wodnicka
    tel.  12 638-50-20

  72. Zakład Fryzjerski
    31-032
    Kraków
    ul. Starowiślna 6
    Antonina Wójcik
    tel.  12 422-12-18

  73. Salon Fryzjerski
    30-106
    Kraków
    ul. Senatorska 26
    Małgorzata Ziętek
    tel.  12 422-21-36

  74. Salon Fryzjerski ESTE TEAM
    31-201 Kraków
    ul. Bratysławska 2A lok. 1
    Wojciech Lepiarczyk
    tel.  12 661-64-47

  75. "ANETA I MACIEK" s.c. Przemysław Twardosz
    31-625 Kraków
    os. Piastów 41
    Aneta Indyka
    tel.  12 681-11-04

  76. SALON FRYZJERSKI
    30-150 Kraków
    ul. Armii Krajowej 93
    Monika Wenta
    tel.  12 638-70-93

  77. Salon Fryzjerski
    31-619 Kraków
    ul. Zawieyskiego 8
    Edyta Pytel
    tel.  12 641-07-08

  78. Salon Fryzjerski
    31-152 Kraków
    ul. Pędzichów 22
    Małgorzata Zielińska
    tel.  12 633-71-73

  79. SALON FRYZJERSKI ZOFIA KARCZ
    D. S. „PIAST”
    30-150 Kraków
    ul. Piastowska 47
    Zofia Karcz
    tel.  12 622-31-92, 12 637-86-99

  80. PRACOWNIA DOBREGO STYLU
    30-103 Kraków
    ul. Lelewela Borelowskiego 20 (okolice Jubilatu)
    tel.  698 489 666
    www.pracowniadobregostylu.pl
    Opiekun praktyk: Bernardetta Wójcik

  81. SALON FRYZJERSKI I&M s.c
    Ilona Nowak, Małgorzata Buda
    Pawilon 1
    31-867 Kraków
    os. 2 Pułku Lotniczego
    tel.  12 641-14-60

  

 

Kalendarz

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak