UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW 

I okres 2018/2019

 

 

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina

1.         

Wicedyr. Chimerek Halina

matematyka

środa

13.20 – 14.05

2.         

Wicedyr. Świerk Grzegorz

p. zaw.:energetyka, architektura

piątek

11.35 – 12.20

3.         

Leśniak Katarzyna

p. zaw.: ogrodnictwo, architektura

wtorek

13.20 – 14.05

4.         

Baranek Marzena 

religia

środa

11.35 – 12.20

5.         

Bartoszewski Aleksander

matematyka

środa

11.35 – 12.20

6.         

Biały Beata

historia, historia i społeczeństwo

wtorek

12.25 – 13.10

7.         

Biernacik – Jakubowska Anna           

p. zawodowe: architektura

poniedziałek

15.00 – 15.45

8.         

Cielecka Anna

biologia

wtorek

12.25 – 13.10

9.         

Czarnowicz Waldemar

j. polski

poniedziałek

14.10 – 14.55

10.      

Ćwierz – Kasprzyk Katarzyna

p.zawodowe: fryzjerstwo

poniedziałek

11.35 – 12.20

11.      

Dawidowicz Anna

p. zaw.: architektura, ogrodnictwo

środa

15.00 – 15.45

12.      

Doupal Barbara

p.zawodowe: fryzjerstwo

piątek

13.20 – 14.05

13.      – 14.55

Echary Alicja

geografia, p.przedsiębiorczości

czwartek

15.00 – 15.45

14.      

Gawroński Wojciech

wychowanie fizyczne

środa

10.45 – 11.30

15.      

Gromko Piotr

informatyka

poniedziałek

08.50 – 09.35

16.      

Grzyb Edyta

j.angielski

wtorek

11.35 – 12.20

17.      

Iwański Dariusz

j. angielski

czwartek

13.30 – 14.30

18.      

Janiszewska Anna

p. zawodowe: reklama

środa

09.45 – 10.30

19.      

Kalinowska Małgorzata

j.angielski

wtorek

14.10 – 14.55

20.      

Kania Krzysztof

wychowanie fizyczne

poniedziałek

10.45 – 11.30

21.      

Kipiel Piotr

edb, p.zaw.: reklama

wtorek

13.20 – 14.05

22.      

Koźbiał Mirosław  

p. zawodowe: energetyka

środa

15.00 – 15.45

23.      

Krajewska – Mrugała Agnieszka

j. polski, wok

poniedziałek

13.20 – 14.05

24.      

Kwiatkowska Renata

p. zawodowe: fryzjerstwo

poniedziałek

10.45 – 11.30

25.      

Mazur Andrzej

język angielski

poniedziałek

13.10 – 13.55

26.      

Mądrzyk Urszula

język polski

wtorek

08.50 – 09.35

27.      

Niedźwiecka Maria

p. zaw.: architektura, ogrodnictwo

poniedziałek

11.35 – 12.20

28.      

Radłowska Joanna

p. zawodowe: fryzjerstwo, reklama

czwartek

15.45 – 16.30

29.      

Sęk Paweł

p. zaw.: architektura, ogrodnictwo

piątek

10.45 – 11.30

30.      

Siwa-Zych Bogusława

wychowanie fizyczne

środa

12.35 – 13.10

31.      

Spieszny Anna       

wychowanie fizyczne

środa

10.45 – 11.30

32.      

Suliński Stefan

religia

środa

12.20 – 13.10

33.      

Szyndler Barbara

historia, wos, hist. i społeczeństwo

poniedziałek

12.25 – 13.10

34.      

Śliwa – Zalech Antonina

p. zaw./ekon.: architektura, ogrodnictwo, reklama, energetyka, inżynieria środ.

poniedziałek

09.45 – 10.30

35.      

Świerk Małgorzata

p. zaw.: inżynier. środ., energetyka

piątek

12.25 – 13.10

36.      

Walczak Renata

j. angielski

wtorek

11.35 – 12.20

37.      

Wątor Marta

j. niemiecki

piątek

10.45 – 11.30

38.      

Wilczek Marek

historia

czwartek

09.45 – 10.30

39.      

Wójcik Ewa

matematyka

piątek

07.30 – 08.00

40.      

Zawadzka Aneta

chemia, p. zaw.: architektura

środa

08.50 – 09.35

41.      

Zygma Jaromir

j. niemiecki

wtorek

11.35 – 12.20

Kalendarz roku ZSIŚiM