Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

    Polski    English 

 
W roku szkolnym 2014/2015 uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny uczestniczyli
w Programie Edukacyjno - Terapeutycznym ,,Ortograffiti’’.


Jest to kompleksowy system wsparcia dla uczniów z trudnościami w pisaniu i czytaniu. Umożliwia on podjęcie pracy nad wyeliminowaniem doświadczanych przez ucznia trudności, zarówno podczas zajęć w szkole, jak i w domu. Uczniowie uczestniczący w programie ,,Ortograffiti,, mają do dyspozycji różne formy ćwiczeń, które wykonują na lekcji języka polskiego, na zajęciach wyrównawczych, a także karty pracy do domu.
Program ,,Ortograffiti” ma na celu motywowanie uczniów ze specyficznymi trudnościami w nauce oraz pokazanie im, ze ,,KAŻDY MOŻE ODKRYĆ W SOBIE MISTRZA” i od samego początku jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dyslekcji. Jego skuteczność potwierdzona została w praktyce.


Nasza szkoła, już po raz kolejny, otrzymała certyfikat jako dowód uznania za wsparcie uczniów ze specyficznymi problemami w nauce.

Koordynatorem programu w naszej szkole jest nauczyciel języka polskiego - Agnieszka Krajewska - Mrugała, indywidualny trener ortograffiti.



Wszyscy uczniowie zgłoszeni do programu otrzymali dyplomy oraz upominki od Wydawnictwa Operon.      

 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak