Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

  Polski    English 

 


On June 3, 2015 - Primary School No 55 organized the Festival on the occasion of Children’s Day.

It was another event held for children from Kraków's district of Wola Duchacka, in which female students of our school were actively involved. Girls from class II tuf have prepared hairdressing positions - arousing a very large interest among all participants of the Festival. The girls were styling long braids , made waves and curls, dyed hair with color paints or beautified with brocade, boys’ hair was dyed with a washable paint in bright colors, or put up a Mohawk-type CR7, adults were adopting fashionable hairdos.

Schoolgirls faced up to the challenge, after a couple of hours fancy vivid hairstyles ,gel – put up hair or colourful braids were moving around in a funny, uncoordinated way within the festival area.

At the end of the event the organizers awarded our students with small gifts for their efforts in preparing the hairstyles and the joy that they have made to the younger colleagues, parents and carers. And so we thank you for a great promotion of our school, in particular, the profession of a hairstylist.

Carer: Wojciech Gawroński

 

Photo gallery

      

 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 sierpień 2018
2
Data : 2 sierpień 2018
3
Data : 3 sierpień 2018
4
Data : 4 sierpień 2018
5
Data : 5 sierpień 2018
6
Data : 6 sierpień 2018
7
Data : 7 sierpień 2018
8
Data : 8 sierpień 2018
9
Data : 9 sierpień 2018
10
Data : 10 sierpień 2018
11
Data : 11 sierpień 2018
12
Data : 12 sierpień 2018
13
Data : 13 sierpień 2018
14
Data : 14 sierpień 2018
15
Data : 15 sierpień 2018
16
Data : 16 sierpień 2018
17
Data : 17 sierpień 2018
18
Data : 18 sierpień 2018
19
Data : 19 sierpień 2018
20
Data : 20 sierpień 2018
23
Data : 23 sierpień 2018
24
Data : 24 sierpień 2018
25
Data : 25 sierpień 2018
26
Data : 26 sierpień 2018
27
Data : 27 sierpień 2018
28
Data : 28 sierpień 2018
29
Data : 29 sierpień 2018
31
Data : 31 sierpień 2018

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych