Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

 

  Polski   English

On 7 January 2016 (Thursday), between 9.00-14.00 hours, our school will host the annual,14TH "January meetings of the junior high school students."    

 25 Krakow’s technical schools will present their current accomplishments, traditions, special achievements and education offer for the upcoming school year 2016/2017. During the event there will be plenty of attractions such as shows, artistic performances, contests, tastings, presentations, etc., which, in an unconventional way, prove that it's worth educating in the offered professions. Admission is free of charge.

 

I heartily welcome students of third classes of all junior high schools in Małopolska, Parents, Head teachers and Teachers.

 

On behalf of the organizer and participants of "Meetings"

 

Dorota Kocur – the Headmistress of Secondary Technical School of Environmental Engineering and Land Reclamation


Linki:
 
Plakat
Pismo do Dyrektorów małopolskich gimnazjów.
Pismo do Rodziców uczniów małopolskich gimnazjów.
Lista krakowskich zespołów szkół technicznych  

 

 

 


SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
Data : 5 lipiec 2018
6
Data : 6 lipiec 2018
7
Data : 7 lipiec 2018
8
Data : 8 lipiec 2018
9
Data : 9 lipiec 2018
10
Data : 10 lipiec 2018
11
Data : 11 lipiec 2018
12
Data : 12 lipiec 2018
13
Data : 13 lipiec 2018
14
Data : 14 lipiec 2018
15
Data : 15 lipiec 2018
16
Data : 16 lipiec 2018
17
Data : 17 lipiec 2018
18
Data : 18 lipiec 2018
19
Data : 19 lipiec 2018
20
Data : 20 lipiec 2018
21
Data : 21 lipiec 2018
22
Data : 22 lipiec 2018
23
Data : 23 lipiec 2018
24
Data : 24 lipiec 2018
25
Data : 25 lipiec 2018
26
Data : 26 lipiec 2018
27
Data : 27 lipiec 2018
28
Data : 28 lipiec 2018
29
Data : 29 lipiec 2018
30
Data : 30 lipiec 2018
31
Data : 31 lipiec 2018

 

 

 

 

 

Szczegóły dotyczące realizacji
programu Dobry Start dostępne
są na stronie internetowej
Ministerstwa Rodziny, Pracy
i Polityki Społecznej pod linkiem
https://www.mpips.gov.pl
/dobrystart 

 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych