Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

         Polski   English  


On 26 November 2015, students of the third and fourth classes of Technical School of Environmental Engineering No. 13 took part in the festive gala, which was organized by Town’s Social Welfare Centre in Krakow, starting a campaign entitled "Let's be sensitive."

The campaign aims to increase public awareness of the causes and effects of domestic violence, weakening stereotypes relating to them, but above all to emphasize the obligation to respond to violence by anyone who witnesses it.

Gala was honored by artists - Renata Przemyk Akustik Trio and Ola Pieczara with the band "The Freaks" who sang beautifully, but also spoke of the need for sensitivity in everyone's life. The climate of the meeting was built by Thomas Mars who was running the show and who also read excerpts from the book "Bad Lord." The musical setting to the beautiful recitation by Thomas Mars was prepared by Bartosz Tomaszek. Music, recitations and light created the incredible atmosphere of the evening.

Our students participated as volunteers helping with the organization of the whole project. Their participation has been highly praised by the organizer.

 

Photo gallery

 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
Data : 5 lipiec 2018
6
Data : 6 lipiec 2018
7
Data : 7 lipiec 2018
8
Data : 8 lipiec 2018
9
Data : 9 lipiec 2018
10
Data : 10 lipiec 2018
11
Data : 11 lipiec 2018
12
Data : 12 lipiec 2018
13
Data : 13 lipiec 2018
14
Data : 14 lipiec 2018
15
Data : 15 lipiec 2018
16
Data : 16 lipiec 2018
17
Data : 17 lipiec 2018
18
Data : 18 lipiec 2018
19
Data : 19 lipiec 2018
20
Data : 20 lipiec 2018
21
Data : 21 lipiec 2018
22
Data : 22 lipiec 2018
23
Data : 23 lipiec 2018
24
Data : 24 lipiec 2018
25
Data : 25 lipiec 2018
26
Data : 26 lipiec 2018
27
Data : 27 lipiec 2018
28
Data : 28 lipiec 2018
29
Data : 29 lipiec 2018
30
Data : 30 lipiec 2018
31
Data : 31 lipiec 2018

 

 

 

 

 

Szczegóły dotyczące realizacji
programu Dobry Start dostępne
są na stronie internetowej
Ministerstwa Rodziny, Pracy
i Polityki Społecznej pod linkiem
https://www.mpips.gov.pl
/dobrystart 

 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych