Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Polski  English 

From April 25 to May 20 2016, the students of the third classes of Secondary Technical School of Environmental Engineering 13 were carrying out the annual apprenticeships in the following establishments engaged in gardening:

  • Gardening Farm Supplies in Kraków, 4 Bachleda street
  • Nursery-garden of Ornamental Shrubs in Kraków, 5 Marchołta street
  • "The World of Plants", Kraków, 115 Wielicka street
  • Qualified Nursery-garden of Fruit Trees, Ornamental Shrubs and Roses in Karniów
  • Agricultural and Nursery-garden Farm at University of Agriculture in Krakow

In-charge of proper carrying out of course of the professional practice was M.A. Engr. Violetta Cywicka-head of practical training section in the STSEE&LR, who, among others, verified the compliance of the course of the practice with the curriculum, oversaw the progress of students in preparation for the profession, as well as what impact on learning process and condition gives contact with living plants.

 

 

Photo gallery 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak