Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

  Polski  English Od września 2013 roku Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji uczestniczył w projekcie polsko – szwajcarskim w ramach programu

„EDUKACJA I WDRAŻANIE ZASAD PRAWIDŁOWEGO ŻYWIENIA W PRZEDSZKOLACH, SZKOŁACH ORAZ WPŁYW TEJ EDUKACJI NA SPOSÓB ŻYWIENIA, STAN ODŻYWIANIA I POZIOM WIEDZY DZIECI I MŁODZIEŻY”.

Po zakończeniu akcji promującej zdrowy styl życia, mającej na celu m. in. zapobieganie nadwadze i otyłości wśród młodzieży, Szkoła otrzymała podziękowanie i certyfikat.

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w ramach edukacji prozdrowotnej w roku 2012 nawiązał również współpracę z pracownią Poradnictwa Żywieniowo – Dietetycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medium UJ.

          

W trakcie indywidualnych spotkań ze studentami dietetyki każdy z uczestników został poddany diagnozie stanu odżywienia (zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody ustrojowej z zastosowaniem nowoczesnej aparatury pomiarowej) i uzyskał poradę dietetyczną z opisem i wskazaniami żywieniowymi. Celem programu było zwalczanie otyłości i niedożywienia, edukacja żywieniowa oraz propagowanie prozdrowotnego stylu życia wśród młodzieży. W jego ramach kilkudziesięciu uczniów Szkoły i wychowanków Internatu corocznie uczestniczyło w spotkaniach edukacyjnych obejmujących prezentacje multimedialne.

Koordynatorzy akcji: Anna Spieszny oraz Bogumiła Lankof.

 

 

 


 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30

 


 

 

  

 

 

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia - czytaj więcej
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak