DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


11 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej, połączona ze ślubowanie klas pierwszych, które poprowadziła Pani Wicedyrektor Justyna Kozera.

Po wysłuchaniu krótkiego rysu historycznego szkoły obejrzeliśmy program artystyczny pt: "Tegoroczni Naj". Podczas akademii zostały przyznane statuetki dla najbardziej zaangażowanych uczniów w życie szkoły. Statuetki w różnych kategoriach otrzymali: Weronika Pawlik-Bokuniewicz, Damian Marszałek, Zuzanna Krcha Michał Dyrla, Eryk Ostrowski, Piotr Hojda, Magdalena Antkowicz, Dominika Ciesielska. Nagrodę specjalną za szczególny wkład w życie kulturalne szkoły otrzymała Kinga Wachulec z klasy 4e.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Po części artystycznej nastąpiło ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy w tym roku musieli wykazać się różnymi umiejętnościami np. jedzeniem jabłka na sznurku czy udziałem w podchwytliwym quizie ,,Matura to bzdura". Nie trudno się domyśleć, że wszyscy poradzili sobie z tym zadaniem wspaniale.

Prowadzący akademię Weronika Pawlik-Bokuniewcz i Eryk Ostrowski życzyli wszystkim obecnym pierwszoklasistom wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji a wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły satysfakcji, śmiechu i dużo cierpliwości w codziennej, niekiedy mozolnej pracy.

I na koniec... "Nauczyciel - to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?" (D. Beisser)

DZIĘKUJEMY ZA TO WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM!

Agnieszka Krajewska-Mrugała

 

  Galeria zdjęć

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2019
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych