UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, którzy chcą zdawać ponownie egzamin z kwlifikacji zawodowych w sesji styczeń/luty 2019 r. składają deklaracje do 07.09.2018 r. (piątek) →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Polski English

 


„Tak jak w szkole nigdy potem Ci nie będzie (…)”

/Zbigniew Stawecki/

Zgodnie z powyższym mottem uczniowie klas pierwszych – I tak i I e - wraz z opiekunami, wybrali się na wycieczkę integracyjną do przepięknego, szczególnie teraz w jesiennej scenerii, Ojcowskiego Parku Narodowego. Maczuga Herkulesa, zamek w Pieskowej Skale, Jaskinia Łokietka – to tylko niektóre elementy trasy biegnącej wśród przebarwiających się kolorami jesieni drzew… No i trochę wysiłku, który trzeba było włożyć w pokonywanie kolejnych kilometrów... Niestety, pogoda nas nie rozpieszczała, ale i tak nie mogliśmy narzekać – były nawet przebłyski słońca, a na koniec zasłużony odpoczynek przy ognisku z kiełbaskami i ciepłą herbatką.

Tylko gitary zabrakło… Może następnym razem :)

 

  
Galeria zdjęć
 
 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31