UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

     Polski     English  Dnia 16 października 2016 roku w Hotelu Best Western Premier w Krakowie odbył się pokaz fryzjerski firmy Framesi.

Kolekcję strzyżeń i koloryzacji „Jesień–Zima 2016/2017” prezentował czołowy stylista Italian Style Energy LUIGI GUERRETTA.
Pokaz obejmował naukę strzyżenia według mody i wskazań Szkoły z Mediolanu.Zgłębiający sztukę fryzjerską uczniowie poznali bieżące trendy fryzjerskie, najnowsze techniki strzyżeń i koloryzacji, uzyskanie optymalnego efektu w sposób przemyślany i nieskomplikowany w technice dwóch cięć. Prezentację kolekcji Framesi zakończono wręczeniem upominków w postaci albumu z fryzurami, zeszytu technicznego, kompletu plakatów, oraz dyplomu potwierdzającego uczestnictwo.

W pokazie uczestniczyli uczniowie klas I, II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 9 w zawodzie fryzjer.

Opiekunowie: Elwira Piątkowska i Katarzyna Ćwierz-Kasprzyk.

 
Galeria zdjęć

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28