UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


Początek roku szkolnego to dla uczniów klas pierwszych szczególnie trudny okres w życiu.

Dlatego w pierwszych dniach nauki Pedagog szkolny, Małgorzata Gotfryd zorganizowała dla nich spotkania o charakterze integracyjno – adaptacyjnym, które pomagają młodzieży w przełamywaniu różnych barier i trudności. Dzięki czynnemu udziałowi w zajęciach uczniowie mogli się lepiej poznać, budować pozytywne relacje w klasie, stworzyć dobrą atmosferę. Proponowane ćwiczenia skłoniły do aktywności wszystkich uczestników zajęć, zwiększając poziom integracji i spójności grupy. Klimat panujący podczas spotkań wyzwalał pozytywne emocje, co tym samym sprzyjało niepowtarzalnej atmosferze.

 
 

Galeria zdjęć

 

 

 

  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28