Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


Początek roku szkolnego to dla uczniów klas pierwszych szczególnie trudny okres w życiu.

Dlatego w pierwszych dniach nauki Pedagog szkolny, Małgorzata Gotfryd zorganizowała dla nich spotkania o charakterze integracyjno – adaptacyjnym, które pomagają młodzieży w przełamywaniu różnych barier i trudności. Dzięki czynnemu udziałowi w zajęciach uczniowie mogli się lepiej poznać, budować pozytywne relacje w klasie, stworzyć dobrą atmosferę. Proponowane ćwiczenia skłoniły do aktywności wszystkich uczestników zajęć, zwiększając poziom integracji i spójności grupy. Klimat panujący podczas spotkań wyzwalał pozytywne emocje, co tym samym sprzyjało niepowtarzalnej atmosferze.

 
 

Galeria zdjęć

 

 

 

  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30