UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości wyjątkowo odbyły się w czwartek, 17 listopada 2016 r.

Uczniowie i nauczyciele zgromadzili się w auli, by wspólnie przypomnieć sobie wydarzenia z historii naszego państwa, które kształtowały polskość i patriotyzm. Obchody uświetnił występ szkolnej grupy teatralnej z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Krakowie, spektaklem „Opowiem Ci o Polsce”. Młodych artystów przygotowali mgr B. Piotrowska oraz mgr R. Matus. Wspaniale odegrany spektakl był artystycznym ukoronowaniem patriotycznej refleksji o Święcie Niepodległości. Występ grupy teatralnej wsparli swoim udziałem członkowie GRH 1pp Legionów Polskich pod dowództwem płk Tomasza Jamróza - Piłsudskiego. Powaga, uznanie i refleksja towarzyszyły zebranej publiczności od początku do końca występu.

GALERIA

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28