Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości wyjątkowo odbyły się w czwartek, 17 listopada 2016 r.

Uczniowie i nauczyciele zgromadzili się w auli, by wspólnie przypomnieć sobie wydarzenia z historii naszego państwa, które kształtowały polskość i patriotyzm. Obchody uświetnił występ szkolnej grupy teatralnej z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Krakowie, spektaklem „Opowiem Ci o Polsce”. Młodych artystów przygotowali mgr B. Piotrowska oraz mgr R. Matus. Wspaniale odegrany spektakl był artystycznym ukoronowaniem patriotycznej refleksji o Święcie Niepodległości. Występ grupy teatralnej wsparli swoim udziałem członkowie GRH 1pp Legionów Polskich pod dowództwem płk Tomasza Jamróza - Piłsudskiego. Powaga, uznanie i refleksja towarzyszyły zebranej publiczności od początku do końca występu.

GALERIA

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30