DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.26 .11.2016 r. uczniowie z klas III i IV Technikum Inżynierii Środowiska nr 13, kształcący się w zawodzie:

technik usług fryzjerskich, wzięli udział w Festiwalu Fryzjerskim - HAIR FAIR & BEAUTY FAIR, który odbył się w Katowicach, w najnowocześniejszej hali wystawienniczej w kraju, w samym sercu miasta.
Uczennice pod opieką nauczycieli zawodu : Katarzyny Ćwierz –Kasprzyk oraz Barbary Doupal bardzo aktywnie uczestniczyły w warsztatach i pokazach prezentowanych podczas imprezy. Nad całością imprezy, jako konferansjer, czuwał Krzysztof Ibisz, a gwiazdami były, między innymi - Natalia Siwiec i Michał Szpak.

  

Natalia Siwiec, na stoisku firmy INDIGO, pozdrowiła wszystkim uczniów ZSIŚiM w Krakowie.

W trakcie festiwalu nauczyciele zawodu mieli możliwość wziąć udział w XVIII „Ogólnopolskiej Konferencji dla Nauczycieli Fryzjerstwa”, która poświęcona była edukacji zawodowej w kontekście egzaminów oraz nowościom wydawniczym, a prowadziła ją Pani Zuzanna Sumirska.

W programie festiwalu znalazły się m.in.:

SCENA GŁÓWNA ARTISTS & SHOWS – najlepsze pokazy gwiazd fryzjerstwa w skali kraju, Parada Szkół Fryzjerskich, ponad 20 pokazów fryzjerskich.

EDU STAGE – edukacyjna scena techniczna z prezentacjami fryzjerskimi krok po kroku, ponad 10 pokazów technicznych.

SZKOLENIA WARSZATOWE VIP – światowi styliści: WARSZTATY Z GWIAZDĄ.

PREMIERY RYNKOWE – najnowsze trendy branżowe, nowości produktowe, techniki fryzjerskie, urządzenia i wyposażenie salonów.

PANEL EDUKACYJNY – wykłady prowadzone w multimedialnych salach konferencyjnych.

MISTRZOSTWA FRYZJESKIE – TOP CITY – kategoria kreatywna MASTER; kategoria męska BARBER STYLE.

MISTRZOSTWA dla juniorów – KONKURS FRYZJERSKI O PUCHAR ŚLĄSKA.

PASAŻ TARGOWY – stoiska czołowych marek fryzjerskich: kosmetyki, akcesoria, wyposażenie, media, akademie fryzjerskie. Ponad 500 marek prezentowanych na targach.

To był naprawdę bardzo atrakcyjny dzień. Wszystkich chętnych zapraszamy do Katowic w przyszłym roku.GALERIA

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30