UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

 

9 grudnia, w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – „Odkryj swój talent !”, odbyły się w naszej Szkole ZAWODOWE MIKOŁAJKI.

Wydarzenie to miało na celu promocję szkolnictwa zawodowego oraz prezentację konkretnych zawodów nauczanych w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji.
Nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w wykładach, panelach dyskusyjnych oraz pokazach dotyczących innowacji i ciekawostek z różnych dziedzin (np. energetyki odnawialnej, architektury krajobrazu, ogrodnictwa, fryzjerstwa i przedsiębiorczości).
Natomiast uczniowie gimnazjów, którzy dość licznie odwiedzili Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji, uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez naszych nauczycieli, specjalistów z zakresu florystyki, organizacji reklamy, fryzjerstwa, architektury krajobrazu oraz języka angielskiego zawodowego. Wszystkie warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, dając również gimnazjalistom możliwość spróbowania swoich sił pod okiem starszych kolegów – uczniów naszej Szkoły, którym bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc !!!

Nad koordynacją całości czuwała grupa „Mikołajów” z klasy IVao. /BRAWO!/

Do zobaczenia za rok !
Organizatorzy.

  GALERIA

  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28