Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

  

Dnia 20 grudnia 2016 roku pod siedzibą Radia Kraków w mobilnym studio nagrań Biblioteki Polskiej Piosenki,

uczennice klasy trzeciej Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich wraz z nauczycielami: Renatą Kwiatkowską i Katarzyną Ćwierz – Kasprzyk uczestniczyły w akcji „Nie bądź karpiem i nagraj kolędę”. W miłej atmosferze zaśpiewały kolędę „Przybieżeli do Betlejem pasterze” co zostało zarejestrowane, a każdy z uczestników na pamiątkę otrzymał płytę CD z nagraniem.

   

Galeria 

  

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30