UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.Dnia 13 lutego 2017 roku w Naszej Szkole, po raz szósty odbyła się Akcja Krwiodawstwa, przeprowadzona
przez ekipę wyjazdową Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.

 Wzięło w niej udział 57 uczniów. Niestety, nie wszyscy chętni mogli oddać krew.

Weryfikacja była bardzo rygorystyczna – najpierw należało wypełnić odpowiedni kwestionariusz, zarejestrować się w bazie danych a następnie odpowiedzieć na pytania, dotyczące stanu zdrowia zadawane przez lekarza.

Pomimo ostrej weryfikacji 33 osoby oddały krew. Każda z nich, dla ratowania życia innym, podarowała aż 450 ml własnej krwi. W sumie oddaliśmy 14 450 ml krwi i ustanowiliśmy nowy rekord.

Akcję przygotował i wspaniale przeprowadził Samorząd Uczniowski.

Wszystkim którzy krew oddali ale również tym którym się to nie udało bardzo dziękujemy.

Jesteśmy dumni że mamy takich dzielnych uczniów.

Organizatorzy akcji: Anna Cielecka, Piotr Kipiel oraz Samorząd Uczniowski.

 

Kalendarz roku ZSIŚiM