UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, którzy chcą zdawać ponownie egzamin z kwlifikacji zawodowych w sesji styczeń/luty 2019 r. składają deklaracje do 07.09.2018 r. (piątek) →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

15 marca 2017 roku dzięki współpracy z Panem Ireneuszem Spychalskim z firmy Welcome Tourist z Wrocławia gościliśmy u nas uczniów wraz z opiekunami z francuskiej szkoły ogrodniczej LEAP Vallon Bonnevaux z Chabons położonym w regionie Rhone – Alpes współpracującym z Małopolską.

Honory Gospodarzy w tym dniu pełnili uczniowie klasy II ao wraz z wychowawczynią Panią Beatą Wiśnios – Sęk. Wymieniono szereg informacji dotyczących systemu kształcenia zawodowego w zawodzie technik architektury krajobrazu oraz technik ogrodnik w Polsce i we Francji. Uczniowie francuscy poznali nasze zaplecze dydaktyczne oraz szkolny poligon doświadczalny. Po wizycie w naszej Szkole obydwie grupy, francuska i nasza szkolna wraz z opiekunami pojechali odwiedzić firmę ogrodniczą Pana Marka Gurgula, a następnie udali się do Zespołu Placówek Opiekuńczych na ul. Parkową 12 aby wspólnie, na ich terenie posadzić krzewy i drzewka przekazane przez firmę Welcome Tourist z Wrocławia. Na zakończenie odbył się towarzyski mecz piłki nożnej Francja – Polska. Wynik meczu tylko dla wtajemniczonych .

  Galeria

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31