UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
W dniach 4.04.2017r, 06.04.2017r, 10.04.2017r. po raz kolejny w naszej szkole zostały zorganizowane zajęcia warsztatowe pt. Fakty i Mity.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 9. Trenerzy z Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie w atmosferze zaufania i życzliwości rozmawiali z młodzieżą o trudnych problemach, jakim są uzależnienia oraz poruszali problemy dotyczące konsekwencji używania środków psychoaktywnych i ich wpływu na życie i zdrowie człowieka.

Zajęcia prowadzone były metodą aktywizującą uczestników poprzez dyskusję, prace w grupach, odpowiedzi na pytania. Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem.

Organizator: Pedagog Szkolny

  

  Galeria

 

Kalendarz roku ZSIŚiM