Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
Dnia 26 kwietnia 2017 roku do naszej szkoły zawitali niecodzienni goście. Była to grupa francuskiej młodzieży, uczniów szkoły ogrodniczej wraz z nauczycielami.

Pani Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji mgr inż. Barbara Lesińska serdecznie przywitała gości. Gospodarze - uczniowie klasy II ao kształcący się w zawodzie technik ogrodnik i technik architektury krajobrazu opiekowali się gośćmi. Znajomości zawierano spacerując wokół naszych obiektów, gdzie przy okazji obserwowano i oceniano typową roślinność wykorzystywaną w nasadzeniach ogrodowych. Młodym Francuzom bardzo podobało się, że kładziemy duży nacisk na kształcenie praktyczne, gdyż w ich szkole młodzież uczy się w przeważnie teorii.
Dyrektora grupy młodzieży z Francji mile zaskoczył fakt, iż nasi uczniowie mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji uczestnicząc w programach europejskich / Leonardo da Vinci, Erasmus + /
Zwieńczeniem całej wizyty były zajęcia integracyjne z uczniami klasy II ao, które polegały na wspólnym aranżowaniu kompozycji kwiatowych.

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30