DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.Dnia 28 kwietnia 2017 r. cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji pożegnała tegorocznych Absolwentów Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

W akademii wzięli udział: Dyrekcja, Nauczyciele, Wychowawcy, uczniowie oraz oczywiście Absolwenci.
Uroczystość rozpoczął program artystyczny przygotowany przez przedstawicieli klas trzecich pod opieką mgr Anny Spieszny oraz wychowawców klas trzecich. Absolwenci zostali pożegnani słowem, wierszem oraz piosenką.
Przedstawiciele klas maturalnych podziękowali swoim Nauczycielom oraz Wychowawcom za trud włożony w kształcenie oraz wyrazili nadzieję, że zostaną po nich w Szkole same dobre wspomnienia.
Następnie głos zabrała Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie mgr inż. Barbara Lesińska, która pogratulowała Absolwentom ukończenia Szkoły. Pani Dyrektor zaznaczyła, że Absolwenci pozostawili w Szkole swoją „cegiełkę” angażując się w konkursy, olimpiady, akcje charytatywne oraz imprezy szkolne – z wszystkich osiągnięć powinni być dumni, tak samo jak dumna jest z nich cała społeczność szkolna.
Kolejną piękną przemowę wygłosił przedstawiciel Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, który odczytał laudację od Rektora Uczelni, prof. nadzw. dr Zdzisławy Daćko-Pikiewicz, w której pogratulowała wszystkim Nauczycielom pracy uwieńczonej sukcesami wychowanków, a Absolwentom - ukończenia Szkoły i życzyła sukcesów podczas egzaminów maturalnych. Przedstawiciel Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wręczył wyróżnienie, „ZŁOTY INDEKS”, uczennicy klasy IV tak TIŚ nr 13 – Wioletcie Sioła.
Po części oficjalnej Dyrektor Zespołu, mgr inż. Barbara Lesińska, wręczyła uczniom poszczególnych klas świadectwa ukończenia Szkoły, wśród których były również i te z wyróżnieniem, oraz nagrody książkowe.
Wszystkim Absolwentom życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych oraz tylko szczęśliwych i pogodnych dni w dalszym życiu.

 

 

Galeria zdjęć

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30