UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

28 kwietnia 2017 roku odbyła się uroczysta akademii z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

To właśnie wtedy Sejm Czteroletni po burzliwej debacie przyjął przez aklamacje ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 Maja. Była to wyjątkowa Ustawa - druga na świecie i pierwszą w Europie regulująca organizację władz państwowych, prawa i obowiązki obywateli.

Podczas akademii obejrzeliśmy prezentację słowno - muzyczną przybliżającą historyczne tło Konstytucji oraz osób z nią związanych. W przedstawienie wplecione zostały najpiękniejsze utwory liryczne o tematyce patriotycznej, a całość występem muzycznym uświetnili uczniowie klas IIdf, IIao, Ir: Oliwia Tworek, Jolanta Gorzkowska, Piotr Martuszewski oraz Karol Rakoczy. Wykonali oni utwór" Dokąd idziesz, Polsko" z repertuaru zespołu "Ich Troje". Całość poprowadzili Kinga Wachulec z klasy Ie oraz Karol Rakoczy z klasy IIdf.

Organizatorzy :mgr Agnieszka Krajewska - Mrugała

mgr Rafał Matus

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28