UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Od 24 kwietnia do 19 maja 2017 roku uczniowie klas trzecich Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 odbywali coroczne praktyki zawodowe. 

Nad prawidłowym przebiegiem praktyk czuwała mgr inż. Violetta Cywicka - Kierownik Szkolenia Praktycznego w ZSIŚiM, która m. in. sprawdzała zgodność przebiegu praktyk z programem nauczania, postępy uczniów w przygotowaniu do wykonywania zawodu, warunki i przestrzeganie BHP na stanowisku pracy.

W czasie trwania praktyk Kierownik Szkolenia Praktycznego odwiedziła 15 zakładów pracy.

Zdjęcia wykonano w następujących zakładach:

  • Polsad w Krakowie, ul. Dobrego Pasterza 121
  • Specjalistyczny Zakład Ogrodniczy Państwa Niemczewskich w Zielonkach, ul. Krakowskie Przedmieście
  • Akademia Ogrodu w Krakowie, ul. Bieżanowska 285
  • Szkółka Krzewów Ozdobnych rodziny Szklarczyków w Krakowie, ul. Marchołta 5
  • Centrum Ogrodnicze Państwa Łuckich w Masłomiące ul. Choinkowa 44
  • PHU „Świat Roślin” w Krakowie, ul. Wielicka 115

 

 

 Galeria zdjęć

 

Kalendarz roku ZSIŚiM