Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły → 18 stycznia 2018 r., w godz. 9:00 - 14:00, na "16 Styczniowe spotkania gimnazjalistów"       →  → Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Dnia 4 września w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji przywitaliśmy uroczyście kolejny rok szkolny, tym razem 2017/2018.

W obecności Dyrekcji, Grona Nauczycielskiego, społeczności szkolnej, Pracowników Obsługi i Administracji oraz Rodziców, szczególnie ciepło powitaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają kolejny, ważny etap w swoim życiu.

Aby pomóc wszystkim w oswojeniu się z myślą o kolejnych miesiącach wypełnionych wytężoną pracą, Karolina Linowska, nasza utalentowana wokalistka, zaprezentowała dwie piękne piosenki z repertuaru słynnej Adele. Zadanie nie było łatwe, ale Karolina poradziła sobie z nim znakomicie i jak zawsze, zebrała gromkie brawa.

Prowadzący akademię: Karolina Kabat i Piotr Piwowar, życzyli wszystkim uczniom szczególnie tegorocznym maturzystom, wiary we własne siły, pozytywnej energii oraz konsekwencji w dążeniu do celu.

Nauczycielom i Pracownikom Szkoły konferansjerzy przekazali życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, a także zadowolenia z postępów uczniów.

Po krótkiej części artystycznej, głos zabrała Pani Dyrektor mgr inż. Barbara Lesińska, która powitała wszystkich zebranych po wakacyjnej przerwie, a następnie skierowała ciepłe słowa do uczniów klas pierwszych, życząc im, aby nasza szkoła, stała się ich szkołą, a nauka była w niej owocna i przyjemna.

ROK SZKOLNY 2017/2018 w ZSIŚiM w Krakowie uważamy za otwarty!

POWODZENIA!!!

Organizator
mgr Agnieszka Krajewska - Mrugała

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28