UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.13 października 2017 roku w auli szkolnej ZSIŚiM odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej, zwanej potocznie Dniem Nauczyciela.

Akademia rozpoczęła się od minuty ciszy, podczas której uczciliśmy pamięć zmarłej Pani profesor Sylwii Franczak, wieloletniego nauczyciela, wicedyrektora i dyrektora w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 9 im. Wita Stwosza,

a także pedagoga w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.

W tym dniu ślubowanie złożyli uczniowie klas pierwszych, wchodząc uroczyście w szeregi szkolnej społeczności.

Dyrektor szkoły mgr inż. Barbara Lesińska złożyła wszystkim ,,pierwszakom” życzenia, aby nauka w naszej szkole była nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością.

Po tej wzruszającej chwili uczniowie starszych klas, zaprosili wszystkich na program artystyczny, w którym nie zabrakło skeczu przedstawiającego w żartobliwy sposób codzienne zmagania nauczyciela we współczesnej szkole. Rolę Belfra odegrał Piotr Piwowar uczeń klasy 4 ao, otrzymując gromkie brawa od Nauczycieli i Uczniów obecnych na przedstawieniu. Zespół Jola-Band (Jola Gorzkowska i Sebastian Mączka – śpiew, Przemek Doniec - gitara) zaprezentował dobrze znany wszystkim przebój „Zawsze tam, gdzie Ty”.

Oczywiście nie zabrakło też życzeń dla Grona Pedagogicznego i wszystkich Pracowników Szkoły składanych przez uczniów.

W rolę konferansjerów wcielili się Karolina Kabat IV tuf, oraz debiutujący Szymon Marona IV r, odrabiając swoje zadanie na piątkę z plusem!

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły w dniu ich Święta życzymy wielu powodów do radości, satysfakcji i sukcesów w pracy z młodzieżą.

Organizator - Agnieszka Krajewska- Mrugała

 

GALERIA

 

 


 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28