UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

12.X.2017 r. w naszej szkole odbyło się szkolenie fryzjerskie firmy Jean Louis David.

Zaproszeni goście, przedstawiciele firmy: menager Panie Luiza Połomska, Iwona Stojecka, Joanna Wożniak wraz ze stylistami zaprezentowali najnowsze trendy fryzjerstwa w zakresie pielęgnacji, strzyżenia i ondulowania włosów na najbliższy sezon.

Marka Jean Louis David słynie z wprowadzenia na rynek fryzjerski, strzyżenia włosów za pomocą maszynki. Jest prężnie rozwijającą się firmą, podbijającą rynek Polski. Obecnie w Europie posiada 1000 salonów fryzjerskich, a w samej Polsce 70.

W pokazie uczestniczyli wszyscy uczniowie kształcący się w zawodach: Technik Usług Fryzjerskich i Fryzjer.

Organizatorzy:
Renata Kwiatkowska
Katarzyna Ćwierz - Kasprzyk
Barbara Doupal

 

 

GALERIA

 

 


 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28