UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
Zgodnie z założeniami Szkolnego Programu Wychowawczo Profilaktycznego, od początku roku szkolnego, realizowane były zajęcia integracyjne dla uczniów klas pierwszych.

Organizowano je z myślą o młodzieży, która rozpoczęła edukację szkolną, po raz pierwszy, w murach naszej szkoły. W obliczu istniejących zagrożeń, jakie czyhają na młodych ludzi, taka forma pracy stanowi bardzo ważny element szeroko rozumianej profilaktyki. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, umożliwiając uczniom nawiązanie bliższych relacji między sobą oraz poczuć się pewniej w grupie. Bezpośrednio, po zakończonych warsztatach, wychowawcy otrzymali od prowadzących zajęcia, wiele cennych spostrzeżeń o poszczególnych grupach, ich zainteresowaniach oraz aktualnej sytuacji w danym zespole klasowym. Organizatorem spotkań był pedagog szkolny.

 

 


 


 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28