UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.Projekt w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
Priorytet IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa
Działanie 4.3 Współpraca ponadnarodowa projektu pn. „Własna firma szansą młodych”

Nasza szkoła jako jedna z pięciu szkół zawodowych w Polsce kształcąca uczniów z podstaw przedsiębiorczości (branża przedsiębiorczość), wzięła udział w testowaniu nowego projektu.

Symulator firmy udostępniany na platformie to gra edukacyjna, której głównym celem jest zwiększenie zdolności oraz motywacji jej uczestników - uczniów i absolwentów szkół zawodowych, do samozatrudnienia.

Uczestnicy gry mogli wcielić się w przedsiębiorców, którzy prowadzą własną wirtualną firmę i przy okazji rywalizują z innymi graczami (konkurentami rynkowymi), biorącymi udział w tej samej sesji gry.

Efektem rywalizacji były praktyczne wskazówki jak stworzyć, kierować i prowadzić własny biznes.

Opiekun grupy Alicja Echary

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31