Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły → 18 stycznia 2018 r., w godz. 9:00 - 14:00, na "16 Styczniowe spotkania gimnazjalistów"       →  → Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.Projekt w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
Priorytet IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa
Działanie 4.3 Współpraca ponadnarodowa projektu pn. „Własna firma szansą młodych”

Nasza szkoła jako jedna z pięciu szkół zawodowych w Polsce kształcąca uczniów z podstaw przedsiębiorczości (branża przedsiębiorczość), wzięła udział w testowaniu nowego projektu.

Symulator firmy udostępniany na platformie to gra edukacyjna, której głównym celem jest zwiększenie zdolności oraz motywacji jej uczestników - uczniów i absolwentów szkół zawodowych, do samozatrudnienia.

Uczestnicy gry mogli wcielić się w przedsiębiorców, którzy prowadzą własną wirtualną firmę i przy okazji rywalizują z innymi graczami (konkurentami rynkowymi), biorącymi udział w tej samej sesji gry.

Efektem rywalizacji były praktyczne wskazówki jak stworzyć, kierować i prowadzić własny biznes.

Opiekun grupy Alicja Echary

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28