Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.16 listopada 2017 roku klasa 2df wzięła udział w corocznym Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości.

Zajęcia miały na celu pobudzenie wśród młodzieży motywacji do działania, rozwijanie kompetencji miękkich, wzbogacenie wiedzy w zakresie finansów oraz ugruntowanie zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych. Tym razem zajęcia odbyły się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Uczniowie uczestniczyli w części warsztatowo - szkoleniowej pt. „Jak osiągać rezultaty, czyli wytrwałość”, a następnie brali udział w rozgrywce Cashflow 101, której zwyciężczynią została Agnieszka Siatko Gratulujemy!

Opiekun: Joanna Chrzanowska

 

  Galeria

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30