UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
26 listopada 2017 roku MCK & Spodek w Katowicach gościł Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR& BEAUTY FAIR, prowadzony przez znaną postać telewizyjną Conrado Moreno.

Na scenie głównej odbyły się wspaniałe pokazy artystów światowego formatu. Można było podziwiać fantastyczne fryzury prezentowane podczas Międzynarodowych Mistrzostw Fryzjerskich Top City & Puchar Śląska, uczestniczyć w wykładach, warsztatach i pokazach fryzjerskich oraz dokonać zakupów: akcesoriów, sprzętu i kosmetyków profesjonalnych firm.

W imprezie udział wzięli uczniowie klasy Ifo , IIfa i IVtuf kształcący się w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich, oraz uczniowie klasy Idf kształcący się w zawodzie fryzjer.

Opiekunowie:
Katarzyna Ćwierz-Kasprzyk
Joanna Radłowska
Renata Kwiatkowska

 

   Galeria

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31