UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


02 lutego 2018 roku w pięknej scenerii Chochołowskiego Dworu usytuowanego w Jerzmanowicach koło Krakowa odbył się Bal Studniówkowy uczniów klas czwartych Technikum Inżynierii Środowiska nr 13, oraz IV Liceum dla Dorosłych w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.

Maturzystów, Szacowną Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Pracowników Administracji, a także zaproszonych gości uroczyście przywitali uczniowie: Żaneta Kotarba, Szymon Marona, Piotr Piwowar z klasy IV ao. Część oficjalną Balu zapoczątkowało przemówienie Dyrektora Szkoły mgr inż. Barbary Lesińskiej, w którym na wstępie przywitała maturzystów, nauczycieli, rodziców oraz osoby towarzyszące. Uczestnicząca w Balu młodzież usłyszała słowa pełne otuchy i optymizmu przed zbliżającą się maturą i późniejszą karierą zawodową. Pani Dyrektor życzyła sukcesu podczas zdawania egzaminu dojrzałości, a do życzeń dołączyli się przedstawiciele wychowawców, oraz rodziców.
Uczniowie odczytali list od Pani mgr inż. Doroty Kocur byłej Dyrektor Szkoły, która życzyła zdania matury, oraz powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym.
Chwilę potem słowa Adama Mickiewicza recytowane przez Piotra Piwowara, oznajmiły wszem i wobec „Poloneza czas zacząć". Ten taniec, wykonywany przez wszystkie klasy maturalne wraz z Gronem Pedagogicznym i Pracownikami Administracji to tradycja w ZSIŚiM. Taniec został zaprezentowany z wdziękiem i należną mu powagą, a kilka tygodni ćwiczeń nie poszło na marne. Bal uświetnił występ artystyczny przygotowany przez Karolinę Linowską uczennicę klasy IV ao. Jesteśmy pewni iż oficjalne sesje zdjęciowe w gronie klasowym z wychowawcą, oraz te mniej oficjalne, będą niezapomnianą pamiątką przyjaźni i serdecznych znajomości zawartych w czasie szkolnej nauki. Tej nocy wszyscy bawili się wspaniale. Miejmy nadzieję, że studniówka pozostanie dla maturzystów, nauczycieli oraz rodziców niezapomnianym wydarzeniem.

Powodzenia Maturzyści !!!

 

  Galeria


Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31